FASON GIDA TAKVİYE
Merkezi Kocaeli de bulunan firmamız gıda takviyesi sektöründe faaliyet gösteren firmalara fason üretim yapmaktadır. Firmamız sıvı dolum hattı, blister hattı, saşe dolum hatları, toz dolum, kapsül hattı ve tablet üretim hatlarıyla faaliyetlerini genişletmiştir.


Ürünlerin üretimi ve kontrolü, GMP gerekliliklerine ve diğer uluslararası standartlara uygun olarak yürütülmektedir, böylece kalite ve çevre yönetim standartlarına sıkı uyum sağlanır. Kalite anlayışına uygun olarak gerekli ISO 9001, ISO 13485, ISO 10002, HACCP sertifikalarını almıştır.

HİZMETLERİMİZ

Firmamız tarafından siz değerli iş ortaklarımız için fason gıda takviyesi üretimi ile birlikte projelendirme hizmeti, formülasyon oluşturulması veya geliştirilmesi adına formülasyon desteği sağlanmaktadır. Aynı zamanda fason gıda takviyesi ürünleri ruhsatlandırma süreci ve gerekli evrakların hazırlanmasını firmamız sizin adınıza gerçekleştirir.

 Fason gıda takviyesi ürünleri ile ilgili istekleriniz ön planda tutularak sizinle yapacağımız ortak çalışma ile yasal yönetmelikler çerçevesinde gıda takviyesi ürününde kullanılacak etiket, kutu, ambalaj tasarım desteği tarafınıza sağlanmaktadır. 

Üretilmesi istenen gıda takviyesi ürünleri GMP ve helal standartlarında üretim tesisimizde yapılır.
Üretim sonrası gerekli kalite kontrol testleri ve aşamalarından geçerek paketlenir.
Üretilen ürününüzün son aşaması olan teslimat süresinde lojistik desteği sağlanarak
tarafınıza teslim edilir.ÜRETİM ÇEŞİTLERİMİZ

SIVI DOLUM HATTI

KAPSÜL DOLUM HATTI

TABLET HATTI

TOZ DOLUM HATTI

GUMMY DOLUM HATTI

BLİSTER HATTI

SOFTJEL DOLUM HATTI

İLETİŞİM

ADRES: YAYLACIK MAH. KANALYOLU CAD. NO:79
BAŞİSKELE /KOCAELİ


M: info@fasongidatakviye.com        Tel: +90 505 754 58 05


W: www.fasongidatakviye.com        Fax: +90 262 335 04 10


SM:@fason_gida_takviyesi